قرارداد خرید قطعات و اتصالات طرحهای آبیاری تحت فشار

قرارداد خرید قطعات و اتصالات طرحهای آبیاری تحت فشار

بخشی از متن قرارداد:
موضوع قرارداد :
موضوع این قرارداد عبارت است از تهیه قطعات ، لوازم و اتصالات طرح آبیاری بارانی / قطره ای در سطح …. هکتار بشرح لیست پیوست که جزء اسناد این قرارداد می باشد و به تائید دستگاه نظارت رسیده است .
تبصره : بر اساس توافق خریدار و فروشنده و دستگاه نظارت نشان ساخت قطعات و اتصالات و لوازم طرح بشرح ذیل خواهد بود :
۱-لوله های اصلی ساخت کارخانه …
۲-لوله های ۱۶ میلی متری ساخت کارخانه …
۳-دستگاه کنترل مرکزی و سیکلون ساخت …با اندازه …و فیلتر …واحدی از نوع دیسکی / توری با نشان ساخت …
۴-قطره چکان از نوع …ساخت کارخانه…
۵- اتصالات شامل شیر فلکه و شیر یکطرفه …و اتصالات پلی اتیلن از نوع …
توضیح اینکه کارخانجات تولید کننده لوازم و قطعات و اتصالات فوق همگی دارای تائید یه از مراجع ذیربط متناسب با نوع لوازم بوده و مدارک تضمین و بیمه نامه لازم را دارا هستند .
مبلغ قرارداد
مبلغ اولیه قرارداد بر اساس لیست قطعات ، لوازم و اتصالات پیوستی و با توجه به مفاد تبصره ذیل ماده ۱ همین قرارداد معادل … ریال و مبنای محاسبه آن بر اساس فاکتور رسمی کارخانه تولید کننده که مورد تائید دفتر بهبود و توسعه روشهای آبیاری می باشد خواهد بود .
ماده ۳ : مدت قرارداد
مدت قرارداد به منظور تحویل قطعات ، لوازم و اتصالات طبق لیست پیوست حداکثر…روز پس از تاریخ عقد قرارداد میباشد.
محل اجرای قرارداد
محل اجرای قرارداد که محل تحویل قطعات ، لوازم و اتصالات طبق لیست پیوست می باشد مزرعه بهره بردار بوده که طبق صورتجلسه با حضور بهره بردار ، نماینده فروشنده و نماینده دستگاه نظارت در منطقه تحویل بهره بردار و پیمانکار مجری طرح خواهد شد
نحوه پرداخت
۵۰درصد کل مبلغ قرارداد پس از مبادله قرارداد بعنوان پیش پرداخت در قبال ارائه چک معتبر بانکی پرداخت خواهد شد .
۵۰% باقی مانده قرارداد پس از تحویل کلیه قطعات و لوازم از طرف فروشنده و ارائه صورت جلسه تحویل قطعات و لوازم که به تائید و امضاء بهره بردار و ناظر رسیده باشد قابل پرداخت خواهد بود .
تبصره :
مبلغ چک ارائه شده از طرف فروشنده به خریدار در قبال دریافت پیش پرداخت معادل مبلغ پیش پرداخت به اضافه ۱۰% بعنوان جبران خسارت خریدار خواهد بود تا در صورتیکه فروشنده بموقع نسبت به تامین و تحویل کالاهای موضوع قرارداد اقدام ننماید مبلغ چک فوق توسط خریدار وصول گردد.
فروشنده مکلف است اجناس موضوع قرارداد را از کارخانجاتی تهیه نماید که مرغوبیت آنها تضمین ده ساله داشته و یا از مواد مرغوب مطابق با استانداردهای ادار کل توسعه روشهای آبیاری تحت فشار مصرف نماید و در هر حال هر نوع عیب و نقص ناشی از کیفیت نامرغوب کالاهای خریداری شده بعهده فروشنده بوده و جبران خسارات وارده به بهره بردار نیز بعهده فروشنده می باشد مرجع تشخیص در این مورد نظریه دستگاه نظارت خواهد بود .
تعهدات خریدار
خریدار مکلف است پس از اطلاع از آماده بودن اجناس برای تحویل براساس ماده چهار این قرارداد اقدام نماید خریدار مکلف است پرداختهای موضوع ماده ۵ این قرارداد را به موقع و طبق شرایط مندرج در قرارداد انجام دهد .
در صورتیکه خریدار اجناس دیگری ( قطعات ، لوازم ، اتصالات ) به جز لیست پیوست که فروشنده ارائه می نماید نیاز داشته باشد توسط فروشنده نسبت به تامین لوازم اضافی مذکور و بر اساس نرخ و فاکتور رسمی اقدام و هزینه حمل از انبار فروشنده تا محل اجرای پروژه بعهده خریدار می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.