قرارداد پیمانکاری جاده سازی

قرارداد پیمانکاری جاده سازی

بخشی از متن قرارداد:
موضوع قرارداد
جاده سازی ، زیرسازی و آسفالت آن طبق شرح و مشخصات مندرج در ضمیمه این قرارداد
مدت قرارداد
از تاریخ ……………………. لغایت ……………………. مدت ……………………. سال می باشد.
مبلغ قرارداد
مبلغ کل ……………………. ریال می باشد .
نحوه پرداخت
مرحله اول مبلغ ……………………. ریال به عنوان پیش پرداخت بعد از دریافت یک فقره چک به معادل مبلغ پرداختی از پیمانکار به عنوان تضمین پیش پرداخت جهت شروع کار
مرحله دوم : مبلغ ……………………. ریال بعد از انجام ……………………. درصد کار یا تعهد
مرحله سوم : مبلغ ……………………. ریال بعد از اتمام کار یا تعهد ، بعد از کسر کسورات قانونی
وظایف و تعهدات پیمانکار
پیمانکار متعهد می شود طبق طرح و شرح و مشخصات مندرج در ضمیمه این قرارداد جاده بین شهری…………………….. را به اتمام رساند و در موعد مقرر به کارفرما تحویل دهد .
پیمانکار متعهد می شود در ساخت جاده موردنظر با کیفیت عالی زیرسازی و از آسفالت درجه یک با کیفیت بسیار خوب استفاده نماید ، که مورد تائید کارفرما باشد ، تا جایی که با استاندارد مورد قبول وزارت راه و ترابری مطابقت نماید .
پیمانکار متعهد می شود حقوق و مزایای کارگران متخصص و ساده را پرداخت نماید ، و کارفرما در این رابطه مسئولیتی نخواهدداشت .
پیمانکار متعهد می شود کلیه کارگران را بیمه تامین اجتماعی و بیمه حوادث نماید و پاسخ گوی هرگونه خسارت ناشی از حوادث در حین انجام کار باشد .
پیمانکار متعهد می شود طبق نظر ناظر فنی انجام وظیفه نماید ، عدم رعایت نکات و دستورات ناظر که منجر به خسارت کارفرما شود ، طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری از مطالبات پیمانکار توسط کارفرما کسر می شود .
پیمانکار متعهد می شود کلیه ابزار کار و ماشین های همچون گریدر ، دستگاه آسفالت ریز و …. غیره که مورد نیاز برای آسفالت کاری می باشد را خود تهیه نموده و هزینه آن به عهده پیمانکار بوده و کارفرما در این رابطه مسئولیتی نخواهدداشت.
پیمانکار متعهد می شود کلیه قوانین و مقررات مالیاتی ، بیمه ، ایمنی ، حفاظتی و غیره را رعایت نماید وهزینه های مالیاتی ، بیمه ، لوازم ایمنی و حفاظتی و دیگر کسورات قانونی را پرداخت نماید .
پیمانکار متعهد می شود وسایل ایمنی و حفاظتی لازم را تهیه و در اختیار کارکنان خود قراردهد .
پیمانکار متعهد می شود چنانچه در اجرای تعهدات خود تاخیر نماید ، به ازای هر روز تاخیر مبلغ……………………. ریال از مطالبات مشارالیه توسط کارفرما کسر شود .
پیمانکار متعهد می شود پاسخ گوی اعمال کارگران خود باشد و در صورتی که اعمال آنان موجب خسارت به کارفرما شود ، جبران خسارت وارده را پرداخت نماید .
پیمانکار متعهد می شود دو فقره چک به مبلغ کل ……………………. ریال که یک فقره به مبلغ پیش پرداخت ، و یک فقره دیگر به مبلغ کل قرارداد است جهت حسن انجام کار تحویل کارفرما بدهد که بعد از انجام قرارداد و تائید ناظر فنی کارفرما به پیمانکار مسترد نماید .
پیمانکار متعهد می شود بدون موافقت کارفرما تمام یا قسمتی از موضوع این قرارداد را به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر واگذار ننماید یا انتقال ندهد .
وظایف و تعهدات کارفرما
کارفرما متعهد می شود طبق قرارداد در مهلت مقرر مطالبات مالی پیمانکار را پرداخت نماید ، و تعهدات مالی و غیرمالی دیگر خود را به موقع انجام دهد .
کارفرما متعهد می شود کارگاه آسفالت را در اختیار پیمانکار قراردهد ، و هزینه های آن را طبق توافق هر تن مبلغ ……………………. ریال از مطالبات پیمانکار توسط کارفرما کسر شود .
کارفرما متعهد می شود کارفرما شخصی را به عنوان ناظر فنی و کارشناس بطور کتبی به پیمانکار معرفی نماید تا بر حسن انجام کار نظارت کامل داشته باشد .
کارفرما متعهد می شود معادن شن و ماسه را هر ماشینی مبلغ ……………………. ریال در اختیار پیمانکار قراردهد و هزینه های آن از مطالبات پیمانکار توسط کارفرما کسر شود .
کارفرما آقای ………………. فرزند ………………. را به عنوان ناظر فنی و نماینده قانونی خود معرفی و دستورات و تعهدات آن در حکم دستورات و تعهدات کارفرما بوده و برای پیمانکار طبق مفاد قرارداد لازم الاجرا خواهدبود .
کارفرما متعهد می شود بعد از اتمام قرارداد یا فسخ آن بعد از تسویه حساب پیمانکار بعد از تائید مهندس ناظر یا نماینده کارفرما کلیه اسناد یا وجه تضمینی پیمانکار را به نامبرده مسترد دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.